Hyundai lifti ohutusskeem USAF 20400790
video

Hyundai lifti ohutusskeem USAF 20400790

Kaubamärk: HYUNDAI
Mudel: USAF 20400790
MOQ: 1 tk
Originaal: Hiina
Sertifikaat: ISO9001
Garantiiaeg: 12 kuud
Tarneaeg: 3-15 tööpäeva
Maksetingimused: T/T, L/C, Western Union, MoneyGram, Paypal
Küsi pakkumist
Toote tutvustus

Nona Elevator on üks Hiina juhtivaid liftide ja eskalaatorite varuosade ning moderniseerimislahenduste tarnijaid. Ootame ülemaailmseid ostjaid, liftide hooldusettevõtteid ja töövõtjaid tellima Hyundai lifti ohutuslülitusplaati USAF 20400790. See auto{2}}ülemine ohutusahela trükkplaat on spetsiaalselt loodud Hyundai STVF9 liftisüsteemide jaoks, jälgides ja edastades ohutusahela signaale, et tagada lifti usaldusväärne töö ja parandada hoolduse tõhusust.

 

Toode Parameeter

 

Parameeter

Spetsifikatsioon

Tüüp

Lifti osad

Kategooria

Lifti ohutusskeem

Kaubamärk

Hyundai

Mudel

USAF 20400790

Läbivaatamine

Rev 3.0

Seisund

Täiesti uus, originaal

Rakendussüsteem

Hyundai STVF9 liftisüsteem

Funktsioon

Ohutusahela signaali jälgimine ja töötlemine

Originaal

Hiina

Garantii aeg

12 kuud

Tarneaeg

3-15 tööpäeva

Sertifikaadid

ISO9001

USAF 20400790 Hyundai Elevator PCB safety circuit board for elevator maintenance

Hyundai Elevator USAF Board 20400790 car top safety circuit PCB module

Hyundai Elevator Safety Circuit PCB USAF 20400790 replacement board for STVF9 system

Hyundai STVF9 Safety Circuit PCB USAF 20400790 elevator spare part replacement board

Täiuslik ühilduvus Hyundai STVF9 liftisüsteemidega
Hyundai lifti ohutusskeem USAF 20400790 on mõeldud Hyundai STVF9 lifti juhtimissüsteemide jaoks. Selle liidese klemmid, relee parameetrid ja signaaliloogika vastavad algsetele tehase spetsifikatsioonidele, tagades usaldusväärse asendustulemuse ilma keeruliste juhtmestiku muutmiseta. See on ideaalne STVF9 lifti asendusplaat hooldus- ja moderniseerimisprojektide jaoks.

 

Stabiilne ohutus{0}}Signaalirelee jõudlus
Usaldusväärsete tööstuslike signaalireleedega varustatud Hyundai lifti releeplaat tagab pideva töötamise ajal stabiilse ohutus{0}}silmussignaali edastamise. See aitab vähendada ohutusahela rikkeid, minimeerida ootamatuid lifti seiskamisi ja parandada lifti üldist töökindlust.

 

Tööstuslik-PCB ja lihtne{1}}hooldusstruktuur
Usaldusväärse Hyundai lifti varuosana on Hyundai lifti turvalülitusplaadil USAF 20400790 vastupidavad PCB materjalid ja standardsed klemmiühendused. See võimaldab tehnikutel tõhusalt kontrollida, diagnoosida ja asendada, aidates vähendada hooldusaega ja seadmete seisakuid.

 

Miks valida meid?

 

 

 

3

 Garanteeritud kvaliteet- 100% originaaltootja tooteid.

 Parim hind- Tehase-otsene hind.

 Usaldusväärne ja kiire kohaletoimetamine- Kiiremini kui 90% tarnijatest.

 Ühe-liftisüsteemi pakkuja- Säästate 90% teie ajast.

 Müügijärgse-teeninduse kaitse- Peaaegu-null kvaliteedikaebusi viimase 3 aasta jooksul.

 

Toote pakend

 

5

 
 

Saatmine & Makse

 

product-1200-430

 

Müügijärgne-tugi

 
product-1000-750

Eel{0}}müük:

Konsultatsioon ja lahenduste tugi- Tootejuhised, tehniline abi ja kohandatud soovitused, mis aitavad klientidel valida õige lahenduse.

product-1000-750

-Müük:

Paigaldus ja tehniline abi- Professionaalne tugi paigaldamise ja kasutuselevõtu ajal, et tagada tõhus süsteemiintegratsioon.

product-1000-750

Pärast-müük:

Garantii ja pikaajaline{0}}tugi- Kõikidel toodetel on vähemalt 1-aastane garantii, mis on valitud toodetele saadaval pikendatud kattega ja pidev tehniline tugi.

 

KKK

 

K: Millised lifti juhtimissüsteemid ühilduvad Hyundai lifti ohutusskeemiga USAF 20400790?

V: Hyundai lifti ohutusskeem USAF 20400790 on mõeldud Hyundai STVF9 reisijatelifti juhtimissüsteemide jaoks. Enne tellimist peaksid kliendid kontrollima originaalset PCB etiketti ja osa numbrit, et kinnitada sobivust ja tagada sobiv asendus.

K: Kas Hyundai lifti ohutuslülitusplaat USAF 20400790 vajab vahetamise ajal juhtmestikku?

V: Plaat on toodetud vastavalt algsele klemmi paigutusele ja ühenduse kujundusele, mis võimaldab tehnikutel pärast süsteemi ühilduvuse kinnitamist olemasoleva seadme tõhusalt välja vahetada. See sobib liftide töövõtjatele ja hooldusettevõtetele, kes vajavad usaldusväärseid trükkplaatide vahetuslahendusi.

K: Milliseid kvaliteedikontrolle tehakse enne Hyundai lifti turvalülitusplaadi USAF 20400790 saatmist?

V: Iga Hyundai lifti ohutuslülitusplaat USAF 20400790 läbib enne tarnimist visuaalse kontrolli, pistikute kontrolli ja põhilised elektrilised testid, et tagada liftide hooldusrakenduste töökindlus.

K: Millist garantiid ja tehnilist tuge pakutakse Hyundai lifti ohutusskeemile USAF 20400790?

V: Hyundai lifti ohutusskeem USAF 20400790 on varustatud 12-kuulise garantii ja tehnilise toega, mis aitab klientidel kontrollida toodete ühilduvust, paigaldusnõudeid ja tõrkeotsingu vajadusi lifti hoolduse ajal.

K: Kui kiiresti saab Hyundai lifti turvalülitusplaati USAF 20400790 kiireloomuliste hooldusprojektide jaoks tarnida?

V: Laos olevate{0}}toodete puhul saab Hyundai lifti turvalülitusplaati USAF 20400790 tavaliselt kiiresti töödelda ja tarnida rahvusvaheliste kiirvedajate (nt DHL, FedEx või UPS) kaudu, et rahuldada lifti kiireloomulisi remondi- ja asendamisvajadusi.

Kuum tags: hyundai lifti ohutustrükkplaat usaf 20400790, Hiina hyundai lifti ohutustrükkplaat usaf 20400790 tootjad, tarnijad, tehas

Küsi pakkumist

whatsapp

Telefoni

E-posti

Küsitlus